Результат атестації учасників Всеукраїнського Суддівського семінару що пройшов в м.Київ 5 лютого 2011 року

п.п.1.0.
                       Семінар з підготовки до звання  "Суддя Національної категорії"
                                                  16 годин з 40-годинної підготовки
                                                  Приймали участь   Судьи 1-й категории
1.  Рыбалко В. Б.(Одеса)                          підтвердження звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "
2.  Шевчук В. С.(Бровари)                       підтвердження звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "
3.  Семигал А.Н.(Полтава)                       підтвердження звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "
4.  Бабурнич С. А.(Дніпропетровськ)     підтвердження звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "
5.  Халилов Ш.Б.(АР Крим м.Судак)      підтвердження звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "

 Результат атестації учасників Всеукраїнського Суддівського семінару що пройшов в м.Київ 5 лютого 2011 року


 

 

п.п.1.1.                   

                              Семінар з підтверження до  звання "Суддя 2-ої категорії"

                         Та з підготовки до звання "Суддя по хортингу 1-ої категорії "

 

6.   Млинарський А.Г.(Ужгород)               підтвердження звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії "

7.   Свіжак С. В.(Одеса)                              підтвердження звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії "

 

 

п.п.1.2.                

                                  Семінар про надання звання "Суддя 2-ої категорії"

8.    Кузін О.І. (Донецьк)                           надано звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії"

9.    Стародуб В.В. (Ужгород)                  надано звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії"

10.  Погорєлов М.О. (Вишгород)             надано звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії"

11.  Рубан С.М (АР Крим смт.Рибаче)     надано звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії"

 

 

п.п.1.3.                       

                          Семінар з підтверження до  звання "Суддя 3-ої категорії"

                         Та з підготовки до звання "Суддя по хортингу 2-ої категорії "

12. Васюк А.П.(Бровари)                         підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

13. Монахов А.Г.(Дніпропетровськ)      підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

15. Молоденко Д.А.(Донецьк)                підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

          16. Гоца А.В. (Мукачево)                         підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

          17. Васецький Ю.В.                                  підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

          18.Сорока Р. О.(Херсон)                          підтвердження звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії "

 

 

 

 

 

                           Семінар про надання звання "Суддя 3-ої категорії"

19. Шубка В.В. (Вишгород)                    надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

20. Бельский    (Вишгород)                     надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

21. Шахов С.О. (Бровари)                       надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

22. Верченко В.В.( Вишгород)               надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

23. Палеха О.І (Дніпропетровськ)          надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

24. Коровкевич П.Г. (Чернігів)               надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

25. Аракелов Г.В.(Скадовськ)                 надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

26. Гаврілов С.Т. (Скадовськ)                 надано звання "Суддя по хортингу 3-ої категорії"

 

 

                           Усі вищеперелічені абітурієнти склали кваліфікаційні іспити.  

Доповнення

 

   п.п.2.0

Суддям 1-ої категорії зараховано 16 годин вивчення из 40-годинної обов'язкової програми підготовки до звання "Суддя національної категорії", а имненно: 

Рыбалко В.Б, Шевчук В.С., Семигал А.Н., Бабурнич С.А.,Халилов Ш.Б.

 

 

      п.п.3.0

 Судді 1-ої категорії Рыбалко В. Б.  зараховано 12 годин з 12-годинної обов'язкової програми "Особисте проведення Суддівського семінару"    

     п.п.4.0

 Для того, що надало наступного звання «Суддя по Хортингу Національної категорії» та «Суддя по хортингу 1-ої категорії»,претендент повинен мати практику суддівства в збірній суддівській бригаді України (Змагання підтверджені в Спорткомитетах)

     

1.  Рыбалко В. Б.(Одеса)                               рефері – 6 змаганнь  

2. Колонтай В.Є. (Одеса)                              рефері – 4 змагання 

                                                                           арбітр – 1 змагання

3.  Шевчук В. С.(Бровари)                           рефері – 2 змагання 

4.  Семигал А.Н.(Полтава)                           рефері – 3 змагання                                      

5.  Бабурнич С. А.(Дніпропетровськ)        рефері – 1 змагання

6.  Халилов Ш.Б.(АР Крим м.Судак)         рефері – 2 змагання

                                                                           арбітр – 3 змагання

         7. Стародуб В.В.(Ужгород)                           рефері – 1 змагання

                                                                                 кутовий суддя -1 змагання

          8. Свіжак С.В. (Одеса)                                   арбітр – 4 змагання

          9. Кузін О.І. (Донецьк)                              арбітр – 2 змагання

        10.  Молоденко Д.А.(Донецьк)                        рефері – 1 змагання

                                                                                 кутовий суддя -1 змагання

       11. Васецький Ю.В.(Дніпропетровськ)    кутовий суддя -1 змагання

       12. Сейтмамутов Р. З.(Крим)                   кутовий суддя -1 змагання            

                                                                           рефері – 1 змагання   

      13. Мемедемінов Б.А. (Крім)                        кутовий суддя -2 змагання 

     14. Кальчев.В.В (Одеса)                                кутовий суддя -3 змагання 

     15.Бурдюжа В. В.(Одеса)                                   кутовий суддя -2 змагання 

     16. Циклаури А.Г.(Одеса)                                  кутовий суддя -2 змагання