Орієнтовна програма тижневого мікроциклу змагального періоду для груп спортивного вдосконалення І року навчання (16-17 років) 1-2-3 інструкторський ранк хортингу (кандидат у майстри спорту)

Орієнтовна програма тижневого мікроциклу змагального періоду для груп спортивного вдосконалення І року навчання (16-17 років)
1-2-3 інструкторський ранк хортингу (кандидат у майстри спорту)

1-е
Теоретичне заняття. Розбір двобою, змагання.
45
-
2-е
Активний відпочинок. Відновлювальні заходи.
45
-
Вівторок
1-е
Розвинення швидкісно-силових якостей у вправах технікотактичної спрямованості: естафети з м'ячем, ігри на спритність.
60
Середнє
2-е
Техніко-тактична підготовка: відволікаючі дії, ударні атаки з різних положень, виведення суперника на необхідну позицію атакування.
60
Середнє
Середа
1-е
Швидкісно-силова підготовка у вправах з партнером та без нього, удари з різних положень, відпрацьовування формальних вправ хортингу, комбінацій з них, застосування комбінацій форм хортингу в реальних умовах двобою.
60
Середнє
Четвер
1-е
Вдосконалення індивідуальної технічної майстерності з використанням тренажерів, чучел для кидання та нанесення ударів, робота на мішку з прискоренням (5 раундів по 2 хв.), робота над захистом у партері.
60
Середнє
2-е
Вдосконалення техніки та елементів тактики у спарингових вправах: кидки після захватів двох рук, руки і тулубу, руки і ноги, однієї ріки.