п.п.1.0.
Семінар з підготовки до звання "Суддя Національної категорії"
8 годин з 40-годинної підготовки
Участвовали Судьи 1-й категории
1. Рыбалко В. Б.(Одеса) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
2. Колонтай В. Е.(Одеса) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
3.Шевчук В. С.(Бровари) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
4.Семигал А.Н.(Полтава) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
5.Бабурнич С. А.(Дніпропетровськ) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
6.Халилов Ш.Б.(Судак) підтвердження звання "Суддя з хортингу 1-ої категорії "
п.п.1.1.
Семінар про надання звання "Суддя 2-ої категорії"
7. Куцкир М. С.(Ужгород) надано звання "Суддя з хортингу 2-ої категорії"
8. Млинарский А.Г.(Ужгород) надано звання "Суддя з хортингу 2-ої категорії"
9. Шульга А.А.(Черкаси) надано звання "Суддя з хортингу 2-ої категорії"
10.Свижак С. В.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 2-ої категорії"
п.п.1.3.
Семінар про надання звання "Суддя 3-ої категорії"
11. Кальчев.В.В (Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
12. Бурдюжа В. В.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
13. Годловский В. В.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
14. Небилиця К.М.(Миколаїв) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
15. Небилиця В. К.(Миколаїв) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
16. Пилявский Д.И.(Миколаїв) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
17. Гоца А.В.(Мукачево) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
18. Васюк А.П.(Бровари) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
19. Сорока Р. О.(Херсон) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
20. Рябоконь Б.Ю.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
21. Поляков А.А.(Евпатория) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
22. Монахов А.Г.(Дніпропетровськ) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
23. Васецкий Ю. В,(Дніпропетровськ) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
24. Циклаури А.Г.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
25. Соломанчук А. Н,(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
26. Сейтмамутов Р. З.(Крим) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
Стор.1
Продовження
27.Молоденко Д.А.(Донецьк) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
28. Сайдмахмедов Э.Н.(Судак) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
29. Попов Г. П.(Черкаси) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії
30. Пилипяк Д.Н.(Одеса) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
31. Меджитов Ю.Р(Крим) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
32. Меджитов Н.Р.(Крим) надано звання "Суддя з хортингу 3-ої категорії"
Усі вищеперелічені абітурієнти склали кваліфікаційні іспити.
Доповнення п.п.2.0
Суддям 1-ої категорії защитано 8 годин вивчення из 40-годинної обов'язкової програми підготовки до звання "Суддя національної категорії", а имненно:
Рыбалко В.Б, Колонтай В.Е., Шевчук В.С., Семигал А.Н., Бабурнич С.А.,Халилов Ш.Б.
п.п.3.0
Суддям 1-ої категорії Рыбалко В. Б. і Колонтай В. Е. защитано 8 годин з 12-годинної обов'язкової програми "Особисте проведення Суддівського семінару"
Результат атестації учасників Всеукраїнського Суддівського семінару